Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Kurumsal

YEN YAPI TURİZM OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.

İnşaat sektörünün duayenlerinden Cemal Ekşioğlu tarafından 1986 yılında kurulan Yen yapı A.Ş inşaat sektöründe konut projeleriyle faaliyete başladı. Ağırlıklı olarak İstanbul Anadolu yakasında birçok başarılı konut projesine imza attı.
Öncelikle inşaat sektörünün bütün kollarında büyümeyi hedef alan grubumuz, ilk işlerinde, plaza ve konut inşasında faaliyet göstermiştir.

Bu süreçte inşaat sektöründeki başarı seviyesini piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü teknoloji ve kaliteyle birleştirip konut piyasasında markalaşmıştır. Günümüzde Yen Yapı A.Ş / Yen Şirketler Grubu, çatısı altında 4 şirket faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar 1.000′in üzerinde konut inşa etmiştir.

Yıllardır GÜVEN inşa ediyoruz. İstanbul’un yeni gelişen bölgelerinde doğa ile modern kentli yaşamı buluşturan konut projelerimiz bugüne kadar 1.000′den fazla aileyi yepyeni bir hayata taşıdı. Tamamı zamanında teslim edilen, depreme dayanıklı, birinci sınıf malzeme ve işgücünün kullanıldığı bu yeni yaşam alanları, sosyal tesisleri, geniş yeşil alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları ve yüzme havuzları ile büyük bir cazibe merkezi olmuştur. Bu şekilde devam eden projelerde daha yapımları tamamlanmadan, konutlar alıcı bulmakta ve koşulsuz memnuniyet sunulan müşterilerimize vaat edilen zamanından önce anahtarları teslim edilmektedir.